ردکردن این

اتصالات لوله برق یو پی وی سی

لوله و اتصالات برق پی وی سی شرکت شیلنگ و لوله خوزستان از تجهیزاتی است که در ساختمان سازی و پروژه ها کاربرد فراوانی دارند. لوله و اتصالات برق در یک ساختمان در واقع مسیرهایی را برای عبور سیم و کابل ایجاد می کنند و محافظت از کابل های برق را بر عهده می گیرند. لوله های برق در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و به طور کلی هرجایی که سیم برق و هادی الکتریکی استفاده شده است به کار می روند و به همین دلیل بیشتر از اتصالات لوله های برق برای هدایت بهتر فنر ها، و سهولت کار سیم کشی استفاده می شود که هم سبب نظم دادن به سیم و کابل های ساختمان می شوند و هم از افراد در برابر تماس های ناخواسته محافظت می نمایند. لوله برق پی وی سی دارای اتصالات مخصوص به خود هستند که شامل بوشن، زانوی معمولی، سه راهی، درپوش و زانوعصایی است. 

بوشن (کوپلینگ) لوله برق UPVC:

بوشن یا کوپلینگ لوله برق پی وی سی،  اتصالی است بسیار کاربردی و به ظاهر ساده که اتصال بخش نری دو لوله پی وی سی (پلیکا) و یا بخش نری اتصالات به نری لوله پی وی سی را در مسیر لوله کشی انجام می دهد. در حقیقت بوشن  اتصالی استوانه ای شکل با دو سر مادگی است که حلقه واصل بین دو لوله هم قطر و هم اندازه است. از مهمترین ویژگی های این محصول، اتصال لوله های یو پی وی سی (پلیکا) بدون نیاز به حرارت دادن، سرعت عمل و سهولت در اجرا است. بوشن لوله برق شیلنگ و لوله خوزستان دارای طراحی مهندسی و مقاوم در برابر فشار بارهای خارجی در سایزهای 20، 25 و 32 میلیمتر و با کیفیت بالا تولید می شود.

قطر(mm)
ضخامت(mm)
حوزه کاربرد
۲۰
۲
برق و مخابرات
۲۵
۲
برق و مخابرات
۳۲
۲.۲
برق و مخابرات

درپوش مسدود کننده لوله برق:

اتصالی است که از آن جهت مسدود کردن قسمت نری (روکار) در سیستم شبکه  برق به صورت موقت یا دائم استفاده می گردد. درپوش روکار یا (کپ) در هنگام لوله کشی برق تا اتمام کار و پس از آن برای جلوگیری از ورود اشیاء به داخل شبکه برق ضروری است و نیازی به به روش قدیمی حرارت دادن و خم کردن انتهای لوله نیست. درپوش مسدود کننده شیلنگ و لوله خوزستان دارای طراحی مهندسی و مقاوم در برابر فشار های خارجی با کیفیت بالا تولید می گردد.

قطر(mm)
ضخامت(mm)
حوزه کاربرد
۳۲
۳
برق و مخابرات