ردکردن این

بازدید مدیرکل استاندارد از واحد تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان

در این بازدید‌، فعالیت‌ها و مسایل و مشکلات پیش روی تولید از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و در برخی موارد راهکارهای لازم نیز ارایه شد.

در راستای بازدیدهای دوره‌ای از واحدهای تولیدی استان، قیصی پور مدیرکل استاندارد خوزستان ، داودی معاون ارزیابی انطباق، مندل زاده اداره نظارت بر اجرای استاندارد وهیت همراه از خط تولید واحد تولیدی شیلنگ و لوله خوزستان و همچنین آزمایشگاه کنترل کیفیت و انبار مواد اولیه و محصولات این واحد تولیدی واقع در شهرستان اهواز بازدید کردند. در این بازدید عباس مددی مدیرعامل شرکت گزارشی از عملکرد شرکت شیلنگ و لوله خوزستان و فرآیند تولید محصولات شرکت ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت شیلنگ و لوله خوزستان، در این بازدید‌ها، از سایت های تولید لوله پلی اتیلن، لوله و اتصالات یو پی وی سی (UPVC)، آزمایشگاه، فعالیت‌ها و مسایل و مشکلات پیش روی تولید از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و در برخی موارد راهکارهای لازم نیز ارایه شد.

مدیر کل استاندارد خوزستان تاکید نمود که ما باید ضمن تقویت ، معرفی و تبلیغ بیشتر واحدهای صنعتی با کیفیت و استانداردی مانند شرکت شیلنگ و لوله خوزستان ساز و کار بکارگیری محصولات و خدمات این واحدها توسط دستگاه ها و پروژه های استانی را بیشتر فراهم نماییم.

معاون اداره کل نیز شرکت شیلنگ و لوله خوزستان را جزو بهترین واحدهای استاندارد استان برشمردند که هم محصولات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هم ظرفیت تولید مطلوبی ایجاد نموده اند. این ویژگی توان و ظرفیت صادراتی بالایی در این شرکت ایجاد کرده است . ایشان خواستار مساعدت مسیولین و تلاش بیشتر شرکت شیلنگ و لوله خوزستان برای این مهم شد.

هیات بازدیدکننده از ۲۴ ساعته بودن آزمایشگاه شرکت شیلنگ و لوله خوزستان ابرازی خشنودی نمودند. شایان ذکر است آزمایشگاه شرکت شیلنگ و لوله خوزستان به علت کیفیت و دقت بالا و در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، آزمایشگاه همکار مورد اعتماد اداره استاندارد خوزستان است. برخی از تست ها و آزمون های نموگیری تولیدات سایر کارخانجات در سطخ استان در این آزمایشگاه انجام می پذیرد.