ردکردن این

تاییدیه کیفیت محصولات نمونه برداری شده شرکت شیلنگ و لوله خوزستان از بازارکل کشور از سوی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی

افتخاری دیگر در شرکت شیلنگ و لوله خوزستان، دریافت رتبه برتر در جدول کیفیت سنجی کمیسیون فاضلاب ساختمان، پس از نمونه برداری در محدوده زمانی آبان ماه ۱۴۰۲از اتصالات و لوله های برداشت شده از بازار کل کشور مجموعه تولیدی شرکت شیلنگ و لوله خوزستان در زمینه تولید اتصالات و لوله های پی وی سی جز واحدهای مورد تایید انجمن قرار گرفت.

بنا به گزارش انجمن پی وی سی، در راستای توسعه بازار، حفظ و صیانت از حقوق تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این محصولات اقدام به نمونه برداری فراگیر از بازار محصولات مورد مصرف در بخش ساختمان از سراسر کشور و انجام آزمون های استاندارد و تحلیل نتایج به منظور کیفیت سنجی این محصولات در بازار کرده است.تست های لازم از نمونه های جمع آوری شده توسط آزمایشگاه همکار مستقل استاندارد انجام شده است.

تمامی نمونه ها در مرحله نخست تحت آزمون سنجش درصد فیلر قرار گرفتند و نمونه های حاوی فیلر بالاتر از حد استاندارد از گردونه آزمون ها خارج شده و به تولید کنندگان آنها اعلام شد. سایر نمونه ها به مراحل بعدی انجام آزمون های کیفی در آزمایشگاه همکار استاندارد مستقل راه یافتند که نتایج به شرکت های مربوطه اعلام شد.

 تاییدیه کیفیت محصولات این گروه تولیدی از سوی اداره استاندارد، مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی، انجمن لوله و اتصالات پی وی سی و نظام مهندسی وارتباط پیوسته و دائمی مشتریان و وفاداری ناشی از اعتماد متقابل و دوجانبه ایجاد شده گواه موفقیت این گروه تولیدی است. امروزه شرکت شیلنگ و لوله خوزستان جایگاه ویژه‌ای را در صنعت تولید لوله و اتصالات(UPVC) ، و پلی اتیلن دارد، و گستردگی محصولات این شرکت در اکثر ارگان‌های مختلف استان خوزستان از جمله آب و فاضلاب، مخابرات، جهاد کشاورزی، راه  و شهرسازی ،بنیاد مسکن ، انبوه سازان و دیگر مصرف کنندگان، و همچنین صادرات به کشورهای همجوار است. 

 

نتایج این آزمون ها مانند دوره قبل به صورت لیست مورد تایید انجمن به سازمان هایی مانند نظام مهندسی کلیه استان های کشور، انجمن های انبوه سازان استان ها ، ادارات استاندارد و … اعلام می شود.