ردکردن این
shilang-products-001

شیلنگ مارون

شیلنگ آب خانگی
شیلنگ مارون یکی از محصولات برند شیلنگ و لوله خوزستان دربازار ایران می باشد. این برند توانسته با تولید انواع محصولات پلیمیری وشیلنگ آب خانگی سهم بازار قابل قبولی را به دست بیاورد. شیلنگ آب مارون در سایزهای ۱/۲ اینچ، ۳/۴ اینچ و ۱ اینچ در رنگ های متنوع و متراژ های ۵۰، ۳۰، ۲۰، ۱۵ و ۱۰ متری، در بسته بندی مناسب تولید و عرضه می گردد. بیشترین کاربرد شیلنگ مارون در مصارف خانگی و عمومی است. قطر، ضخامت و وزن کمتر این شیلنگ در مقایسه با بعضی از مدل های دیگر باعث شده بیشتر کاربرد خانگی پیدا کند.

ساختار شیلنگ مارون
این شیلنگ دارای  لایه داخلی پی وی سی(رنگی)، لایه میانه نخ پلی استر صنعتی و لایه رو پی وی سی شفاف است که بر اساس ساختار آن در بازار ایران شیلنگ های نخدار نامیده می شوند.

شیلنگ نخدار و کاربری آن
شیلنگ آب دوجداره که در بین لایه های پی وی سی شیلنگ، از نخ های صنعتی استفاده شده و به عبارتی بافته می شود، شیلنگ نخدار می گویند.
شیلنگ نخ دار نسبت به دیگر شیلنگ ها کاربری بهتری دارد و مهمترین این مزیتها شامل موارد زیر می باشد: استقامت و کارایی در گرمای متفاوت  حفظ می کند و اصولا این نوع شیلنگ در برابر آفتاب و گرما بسیار مقاوم هستند. این شیلنگ ها را می توان با مواد شوینده غیر اسیدی تمیز کرد و شستشو داد.  شیلنگ های نخ داراز یکسری نخ های خاص و بهداشتی و قدرتمند در لایه میانه آن استفاده می شود، که باعث می شود شیلنگ فشار را  بهترتحمل نماید.

قیمت شیلنگ در اهواز

شیلنگهای نخدار از قیمتهای بسیار خوب در کشورنسبت برخوردار می باشند. در حقیقت قیمت شیلنگ آب نخ دار بستگی به کیفیت و قیمت مواد اولیه ای دارد که در تولید آن استفاده می شود. برای استعلام قیمت انواع شیلنگ آب تنها با ارتباط مستقیم با شرکت تولیدی شیلنگ امکان پذیراست. برای دریافت اخرین قیمت با شرکت شیلنگ و لوله خوزستان تماس حاصل نمایید.

فروش شیلنگ در اهواز

دفتر فروش  و کارخانه تولیدی شیلنگ در اهواز می باشد که یک فرصت مناسب برای فروشگاه های پخش و مصرف کنندگان می باشد. شرکت شیلنگ و لوله خوزستان تنها تولید کننده شیلنگ در اهواز و استان خوزستان می باشد و قابلیت فروش شیلنگ را به صورت گسترده در بازار اهواز ، شهرهای استان خوزستان را دارد.

تولید شیلنگ در اهواز

شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری از ابتدای فعالیت خود به تولید محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی پرداخته است. شرکت شیلنگ و لوله خوزستان عرضه کننده محصولات مورد نیاز در  صنعت ساختمان، آب و فاضلاب و کشاورزی است. مشتریان محترم می توانند برای بهره مندی از خدمات ما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایند :

  • تلفن : ۷-۰۶۱۳۲۲۷۸۹۶۵  و    ۰۶۱۳۲۹۰۷۷۸۱       همراه : ۰۹۳۰۱۸۱۶۷۵۸

و یا برای اطلاع از خدمات و ارتباط با ما می توانید به آدرس اینترنتی khouzestanpipe.ir مراجعه نمایید
و همچنین برای دریافت خدمات حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

اهواز – کیلومتر۱ اتوبان اهواز به سر بندر جنب شهرک صنعتی شماره ۴

شیلنگ مارون، محصولی ممتاز از شیلنگ و لوله خوزستان؛ تولید شده از مواد اولیه درجه یک

مشخصات لوله های مورد مصرف در تخلیه پساب و فاضلاب ساختمان بر اساس استاندارد ملی ۱-۹۱۱۹. (EN 1329-1)

قطر(mm)
ضخامت(mm)
کد موارد مصرف
سفتی حلقوی
۳۲
۳
B
۴۰
۳
B
۵۰
۳
B
۶۳
۳
B
۷۵
۳
BD
SN4
۹۰
۳
BD
SN4
۱۱۰
۳
BD
SN4
۱۲۵
۳
BD
SN4
۱۶۰
۳
B
۱۶۰
۳
BD
SN4
۲۰۰
۳
B
۲۰۰
۳
BD
SN4
۲۵۰
۳
B
۲۵۰
۳
BD
SN4

برحسب حوزه کاربرد کدهای زیر برای لوله های فاضلاب U-PVC  مورد استفاده قرار می گیرند:

الف) B: برای استفاده در رو کار داخل ساختمان یابرای اجزای بیرون ساختمان که به دیوار نصب می شوند.

ب) D: کاربرد در فاصله یک متر از ساختمان و یا کمتر، جایی که لوله و اتصالات در زمین دفن شده و به سیستم اصلی و خروجی فاضلاب شهری متصل می شود.

ج) BD: برای استفاده در هردو حوزه کاربر B و D در نظر گرفته می شود.

آزمونهای بررسی کیفیت این لوله ها شامل:

آزمون مواد اولیه، وضعیت ظاهری، ابعاد و حدود رواداری، استحکام (مقاومت) ضربه، دمای نرمی (ویکات)، برگشت طولی تحت اثر حرارت (تغییر ظاهری و ابعادی)، آزمون سفتی حلقوی، مقاومت در برابر دی کلرومتان و تعیین میزان درصد رزین)پی وی سی).

پروانه استاندارد