ردکردن این

مدیر شرکت شیلنگ و لوله خوزستان خبر داد عرضه کالای با کیفیت، اولویت برنامه دائمی تولید

مدیر شرکت شیلنگ و لوله خوزستان خبر داد عرضه کالای با کیفیت، اولویت برنامه دائمی تولید
سازه نیوز: مدیر تولید شرکت شیلنگ و لوله خوزستان گفت: عرضه کالای با کیفیت زیر نظر مستقیم کارشناسان اداره کل استاندارد خوزستان، از الویت های دائمی خط تولید شرکت محسوب می شود.
سینا مددی در گفت و گو با سایت سازه نیوز اظهار کرد: استاندارد سازی کالاها و خدمات یکی از راه کارهای اساسی برای توسعه استان و رونق اقتصادی برای منطقه است که علاوه بر حمایت از تولیدکنندگان می تواند رضایت مصرف کننده را نیز به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه عرضه کالای با کیفیت زیر نظر مستقیم کارشناسان اداره کل استاندارد خوزستان، از الویت های دائمی خط تولید شرکت شیلنگ و لوله خوزستان است اذعان کرد: این شرکت با به کارگیری بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر و آزمایشگاه های مجهز زمینه مساعدی برای تولید محصولات با کیفیت و کسب انواع استانداردهای ISO 18001-2007، ISO 14001-2004، ISO 9001-2008 فراهم کرده است.

وی ادامه داد: شرکت شیلنگ و لوله خوزستان درسال ۱۳۶۲ فعالیت خود را با هدف تولید (U-P.V.C) برای مصارف گوناگون با فشار مختلف از سایز ۲۰ تا ۲۵۰ میلیمتر را آغاز کرد و هم اکنون با تولید اتصالات در سایزهای مختلف بسوی توسعه محصولات در حرکت است.

مدیر شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با بیان اینکه مشتری مداری و رعایت موارد کیفیتی سرلوحه فعالیت های این شرکت قرار دارد تصریح کرد: ایجاد اعتماد متقابل شرکت با مشتریان یکی از سیاست های همیشگی مدیران این مجموعه تولیدی در ۳۰ سال بوده که بدنبال ایجاد روش های نوین برای معرفی محصولات با کیفیت به مشتریان هستیم.

وی افزود: این شرکت با توجه به توانمندی خود به عنوان مدیر کیفی نمونه در سال ۸۶-۸۵ از طرف اداره استاندارد خوزستان و مدیر نمونه استان در سال ۸۷-۸۶ از طرف صنایع گردیده است.

وی با اشاره به اینکه شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با ظرفیت تولید هفت هزار و ۳۰۰ تن تولید دارای نشان استاندارد کیفیت محصول است افزود: شرکت شیلنگ و لوله خوزستان در نظر دارد برای ارتقا کیفیت محصولات تولیدی از نظرات کارشناسان و متخصصان سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان استفاده نماید.

مددی خاطر نشان کرد: مذاکرات اولیه با گروه تخصصی مکانیک این سازمان در قالب بازدید از خط تولید و گفتگو برای ادامه همکاری های متقابل صورت پذیرفته که بزودی همکاری های جدیدی در این خصوص صورت می پذیرد.