ردکردن این
etesal12-products

رابط دریچه بازدید

کاربرد دریچه بازدید همانگونه که از نامش مشخص است برای بازید و بررسی مشکلات احتمالی در فاضلاب استفاده میشود. هنگام گرفتگی لوله فاضلاب، سیفون، زانویی و دیگر اتصالات فاضلاب برای رفع گرفتگی و تمیز کردن بدون نیاز به تخریب ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.
مکان نصب در هر سیستم فاضلابی باید به اندازه کافی دریچه بازدید در پاین‌ترین نقطه هر لوله فاضلاب قائم، در سر زانو سه‌راهه‌ها موقع اتصال یک لوله فرعی به لوله اصلی دیگر، در هر تغییر مسیر و بالاخره در لوله اصلی فاضلاب ساختمان که از دیوار خارجی عبور می‌کند نصب نمود.
اجزاء دریچه بازدید از سه قسمت درب، بدنه و واشر آب بند که درون درب آن قرار می گیرد تشکیل شده وبه صورت رزوه ایی(پیچی) قابل باز و بسته شدن است. این محصول در شرکت  شیلنگ و لوله خوزستان با طراحی مهندسی و مقاوم در برابر فشار بارهای خارجی با کمترین افت فشار در سایزهای مختلف و با کاربردهای عمومی و تخصصی بر اساس استاندارد  INSO9119-1 , BS EN1329-1 قابل تولید است.

نکته:  برای رفع گرفتگی لوله فنز زدن از دریچه بازید بسیار راحت تر و موثرتر است.

مشخصات اتصالات دریچه بازدید مورد مصرف در تخلیه پساب و فاضلاب ساختمان بر اساس استاندارد ملی ۱-۹۱۱۹. (EN 1329-1)

قطر(mm)
ضخامت(mm)
کد موارد مصرف
۶۳
۳
B
۹۰
۳.۲
BD
۱۱۰
۳.۲
BD
۱۶۰
۴
BD

برحسب حوزه کاربرد کدهای زیر برای اتصالات فاضلاب U-PVC  مورد استفاده قرار می گیرند:

الف) B: برای استفاده در رو کار داخل ساختمان یابرای اجزای بیرون ساختمان که به دیوار نصب می شوند.

ب) D: کاربرد در فاصله یک متر از ساختمان و یا کمتر، جایی که لوله و اتصالات در زمین دفن شده و به سیستم اصلی و خروجی فاضلاب شهری متصل می شود.

ج) BD: برای استفاده در هردو حوزه کاربر B و D در نظر گرفته می شود.

آزمونهای بررسی کیفیت اتصالات شامل:

آزمون مواد اولیه، وضعیت ظاهری، ابعاد و حدود رواداری، دمای نرمی (ویکات)، اثرات حرارت دهی (تغییر ظاهری در قسمت نقطه تزریق)، آزمون سفتی حلقوی (نوع کاربری BD) و تعیین میزان درصد رزین(پی وی سی)

پروانه استاندارد