ردکردن این

شیلنگ و لوله خوزستان اولین واحد دریافت کننده گواهینامه فنی اتصالات  فاضلاب ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در استان خوزستان

موفقیتی دیگر شیلنگ و لوله خوزستان بعنوان اولین واحد دریافت کننده گواهینامه فنی اتصالات UPVC فاضلابی ساختمان، در استان خوزستان از مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی در کشور معرفی گردیدند. این مهم علاوه بر اینکه در راستای جلب رضایت مشتریان محترم می باشد، بلکه بعنوان یک مزیت رقابتی ویژه در بازار رقابتی و فعالیت در پروژه های عمرانی کشور محسوب می گردد .

از بحث‌های مهم صنعت ساختمان، استفاده از مصالح با کیفیت و با دوام است. گواهینامه فنی علاوه بر استاندارد های ملی محصولات یک راه‌ مطمئن برای بررسی کیفیت انواع مواد، مصالح و سیستم‌های ساختمانی و همچنین کالاهای تأسیسات مکانیکی می باشد. گواهی نامه فنی اطمینان بخش برای شناساندن کیفیت برتر محصولات تولیدی کشور به مصرف‌کنندگان به شمار می‌آید. بدین صورت علاوه بر حمایت و معرفی تولیدکنندگان برتر، یک راهنمای خوب برای مصرف کنندگان محصولات ساختمانی است.

 

گواهینامه فنی پروانه ای است که بر اساس آن، ویژگی‌های یک فرآورده ساختمانی را با الزامات استانداردهای ملی، مقررات ملی ساختمان و دستورالعمل‌های مشخص شده مرتبط در طی یک دوره زمانی، تائید می‌‌نماید. شرط لازم برای دریافت نشان گواهینامه فنی الزامات فنی موجود در مقررات ملی ساختمان و دستور‌العمل‌های مرتبط می باشد. گواهینامه فنی مدرک پشتیبان مقررات ملی ساختمان است که تنها مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی امکان صدور دارد و نشان دهنده تطابق عملکرد و کیفیت مواد‌، فرآورده‌ها، مصالح و کالاهای تأسیسات مکانیکی ساختمان با معیارهای تعریف شده در مباحث مقررات ملی ساختمان است.

بنا براعلام مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی موفق به اخذ دو گواهینامه فنی مرتبط به تولیدات لوله و اتصالات  به صورت جداگانه شده است، که گواهینامه فنی اتصالات UPVC  شرکت شیلنگ و لوله خوزستان برای نخستین بار صادر شده که جزییات آن در صفحه دارند گان گواهینامه فنی مدیریت خدمات مهندسی و آزمایشگاهی آن مرکز آمده است.

طبق اعلام مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، لوله و اتصالات یوپی وی سی برای استفاده در شبکه های فاضلاب  تاسیسات بهداشتی ساختمان ها مناسب می باشد.

محصولات شیلنگ و لوله خوزستان  بیش از سه دهه در بازار تاسیسات استان خوزستان و کشور استفاده می شود و برای اغلب مهندسان تاسیسات، مجریان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان نهایی محصول شناخته شده ای است.

 

گواهینامه ها و استانداردهای محصولات شیلنگ و لوله خوزستان در صفحه محصولات در پرتال هر محصول نیز قابل مشاهده می باشد.