ردکردن این

مدیرکل بنیاد مسکن استان خوزستان با حضور در مجموعه صنعتی شیلنگ و لوله خوزستان، از این شرکت بازدید کرد

حسین جنتی مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان با حضور در مجموعه صنعتی شیلنگ و لوله خوزستان ، از بخش های تولید لوله و اتصالات پی وی سی، لوله های پلی اتیلن و آزمایشگاه کنترل کیفی این شرکت بازدید کرد.

در این بازدید که معاون پشتبانی بنیاد مسکن استان نیز حضور داشت  عباس مددی مدیر عامل شرکت شیلنگ و لوله خوزستان با معرفی محصولات تولیدی ، بخش هایی از فعالیت های شرکت در صنعت ساختمان استان را تشریح کرد.

مددی گفت ؛ این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۶۲ آغاز و در چهار دهه فعالیت تولیدی و باهمه فراز ونشیب های اقتصادی از تولید باز نماند و همچنان در صنعت ساختمان استان و کشور حضور فعالی دارد.
مدیر عامل شرکت شیلنگ و لوله خوزستان افزود ؛ این شرکت در حال حاضر در سه شفیت کاری و با بیش از ۶۰نیرو در ستاد و تولید توانسته  فرصت های شغلی متعددی برای مردم  ایجاد نماید.
عباس مددی بیان کرد ؛ هم اکنون برخی از کشور همسایه بطور مستمر از محصولات این شرکت خریداری می کنند که البته امیدواریم  با حمایت مسولان ، شاهد  توسعه خطوط تولید و ایجاد فرصت های جدید شغلی هم باشیم.
 
در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن خوزستان با تقدیر از تلاش های صورت گرفته و ایجاد کارآفرینی  برای جوانان استان اظهار داشت ؛ این بازدید در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر پشتیبانی  از تولید انجام شده است‌.
 
حسین جنتی افزود؛ بنیادمسکن استان به عنوان یکی از سازمان های متولی در ساخت و ساز روستایی از فعالان بخش تولید محصولات ساختمانی استاندارد حمایت خواهد کرد وی گفت ؛ امیدواریم با همکاری متقابل مجموعه شیلنگ و لوله خوزستان و سایر شرکت های تولیدی با بنیاد مسکن استان ، استفاده حداکثری از تولیدات داخلی استان تحقق یابد.
 
مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان اظهار امیدواری کرد ؛ با تعامل سازنده میان شرکت های فعال و تولیدی صنعت ساختمان استان  با بنیاد مسکن ، شاهد رونق تولید و اشتغال زایی هر چه بیشتر صنعتگران استان باشیم.